سامانه پیام کوتاه SMS Server

سامانه پیامک ستیران نرم افزاری قدرتمند، ویژه راه اندازی خدمات شهروند الکترونیک مبتنی بر پیامک، در سازمان ها و شرکتهای مشتری مدار می باشد. این ابزار با بستر ساده پیامک سرویس های متنوعی را در راستای دولت الکترونیک و تکریم ارباب رجوع به سازمان و مخاطبانش ارائه می نماید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .
تلفن همراه : ۰۹۱۳۳۰۱۱۷۵۳  مهندس امیر قضاوی

sms

انواع روشهای ارسال

سامانه پیامک ستیران، ارسال پیامک را با انواع روش های ارسال و با استفاده از محیط کاربری روان و ساده امکان پذیر می نماید و کاربران با در اختیار داشتن دسترسی های مورد نیاز تمامی عملیات ارسال را در سریعترین و کاملترین شکل به انجام می رسانند.

پاسخگویی هوشمند و دوطرفه دیتابیسی

قابلیت برقراری ارتباط مداوم با پایگاه داده های گوناگون سازمان جهت اطلاع رسانی تعاملی و پاسخگویی هوشمند امکانی است که در سامانه پیام کوتاه ستیران امکان پذیر شده است، بدین گونه که مدیر سیستم بدون نیاز به دانش فنی خاص در عرض چند دقیقه می تواند سامانه را به دیتا بیس مورد نظر خود متصل، شروط را تعریف و سپس پیام ارسالی که تلفیقی از متن ثابت و فیلدهای دیتابیسی می باشد را ایجاد نماید.

اتصال به دیگر ماژول ها

امکان اتصال این سامانه به دیگر بخش های اتوماسیون و سامانه مدیریت ارتباط با مشتری ستیران، امکان ارجاع، ایجاد وظیفه و انجام پیگیری های لازم را به پرسنل و مراجعین سازمان خواهد داد، با این اتصال همچنین امکان کنترل سیستم و یا استفاده از بعضی قابلیت ها همچون ارسال فکس، ایمیل و یا پیامک گروهی نیز فراهم گردیده است.

ارسال خودکار یکطرفه دیتابیسی

با اتصال این سامانه به دیگر سیستم ها قابلیت ارسال آلارم و پیام ها از دیگر نرم افزار ها برای مخاطبین محقق شده و سازمان دیگر نیاز به خرید و نگهداری شماره های پیامکی متعدد برای کلیه سامانه های خود ندارد.

وب سرویس حرفه ای

این ابزار قابلیت ارسال و دریافت فکس به صورت دیجیتال را برای مشتریان فراهم می نماید و برای سازمان هایی که ترافیک فکس بسیاری دارند با قابلیت ارسال همزمان چندین فکس مزیت های فراوانی خواهد داشت، همچنین قابلیت اتصال به نرم افزار های اتوماسیون و CRM را دارا می باشد.

سیستم مسابقه و نظرسنجی پیام کوتاه

استفاده از سامانه پیام کوتاه جهت برگزاری مسابقات و نظرسنجی همیشه یکی از راه کار های سازمان های بزرگ جهت فرهنگ سازی مبانی سازمان بوده و هست، ازین رو در سامانه پیام کوتاه ستیران ابزاری کارآمد و در عین حال ساده برای این منظور تعبیه شده است.

ایجاد قانون بر روی پیام های دریافتی

فیلتر کردن پیامها بر اساس شروط مختلف و انجام عملکرد های خاص در سیستم بر اساس این شروط امکان هر نوع قانونگذاری در خصوص پیام های دریافتی سامانه را ایجاد می نماید. از جمله قابلیت ها می توان به تعریف انواع شروط بر اساس پارامتر های زمان، متن، شماره فرستنده ، شهر فرستنده و همچنین تعریف انواع عملکرد ها مانند حذف، انتقال به پوشه ، ذخیره در پایگاه داده، ارسال ایمیل، ارسال فکس و ارسال برای دیگری اشاره نمود.

بازگشت به بالای صفحه

2023 © کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت فناوری اطلاعات رستاک سپنتا میباشد
آدرس دفتر مرکزی  : اصفهان ، خیابان چهارباغ بالا ، خیابان نیکبختر ، کوچه بعد از دادگستری ، ساختمان عدل ، طبقه دوم ، واحد 4
تلفن های تماس : 95025501-9-031    
آدرس شعبه دوم : اصفهان ، کیلومتر 35 بزرگراه اصفهان تهران ، شهرک فناوری اصفهان ( پارک فناوری ) ، ساختمان مرکزی ، طبقه دوم ، واحد 24
تلفن های تماس : 95025501 -031 الی 8 تلفن همراه : 09133011753